Укрексімбанк
АТ «Укрексімбанк»
Контакт-центр: 0-800-50-44-50

© 2003-2019 АТ «Укрексімбанк»

Українська
Приватним клієнтам


Депозити
Платіжні картки
Послуги

Малому та середньому бізнесу
Корпоративному бізнесу

Фонд фінансування будівництва (ФФБ)

Головна » Приватним клієнтам » Послуги » Фонд фінансування будівництва (ФФБ)


Придбання нерухомості через Фонд фінансування будівництва АТ "Укрексімбанк" – надійний спосіб отримати у власність житло та не втратити гроші!

Зі всіх відомих на сьогодні схем придбання нерухомості на первинному ринку, робота через Фонд фінансування будівництва – найбільш надійна з точки зору захист інтересів Інвестора.

Фонд фінансування будівництва виду "А" (ФФБ) – це цивілізована, відкрита та надійна форма взаємовідносин між Будівельними компаніями та інвесторами (фізичними та юридичними особами) при здійсненні будівництва із залученням коштів цих інвесторів.

Мета створення ФФБ — отримання у власність фізичними особами-учасниками Фонду фінансування будівництва квартир або інших об’єктів Інвестування (гаражний бокс, нежитлове приміщення).

Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" - надійна банківська установа з державним статусом та багаторічним досвідом роботи на ринку банківських послуг - виступає Управителем Фондів фінансування будівництва виду "А" об’єктів нерухомості.

Порядок створення, функціонування та припинення дії Фондів фінансування будівництва (ФФБ) регламентується Законом України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю".

Суттєві переваги придбання житла через ФФБ:

  • надійність усіх суб’єктів - учасників системи, що виключає можливість бути ошуканим. Адже Забудовник, перш ніж стати учасником ФФБ, проходить ретельну перевірку, що проводиться висококваліфікованими спеціалістами АТ "Укрексімбанк";
  • обов’язковий регулярний контроль Управителем (АТ "Укрексімбанк") проведення будівельних робіт Забудовником та перевірка цільового використання ним коштів Довірителів за фактом досягнення певного результату згідно з графіком провадження будівництва та графіком фінансування. Такий механізм дозволяє максимально захистити інтереси Довірителів (Інвесторів) ФФБ та спонукає Забудовників неухильно дотримуватися строків та якості будівництва;
  • повне супроводження Банком обслуговування довірителів. Усю роботу щодо взаємодії з Довірителями - укладення угод, ведення листування та інформування щодо будівництва - Банк бере на себе, що є гарантією своєчасного вирішення поточних питань;
  • кредитування Довірителів на придбання нерухомості, що споруджується у рамках ФФБ під заставу майнових прав. У разі відсутності у Довірителя повної суми вартості квартири АТ "Укрексімбанк" надає кредит на купівлю житла в рамках створених Фондів фінансування будівництва. Кредитування здійснюється під заставу майнових прав на житло, що купується. При цьому забезпеченням повернення за кредитом виступає об‘єкт інвестування (житло), яке стане власністю позичальника після закінчення будівництва.
  • гарантований захист інтересів Довірителів на законодавчому рівні.
    Відповідно до Статті 17 Закону України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" у випадку виникнення у фізичної особи потреби виходу з ФФБ, кошти в найкоротший строк повертаються Управителем за рахунок попередньо сформованого оперативного резерву з огляду на кількість закріплених за ним вимірних одиниць об’єкта інвестування та поточної ціни вимірної одиниці цього об’єкта інвестування на день подання заяви про вихід із ФФБ. Виконання Забудовником зобов’язань за договором про будівництво забезпечується іпотекою.
Докладніше ...
Фонди фінансування будівництва

0-800-50-44-50, 0-44-247-38-25