Укрексімбанк
АТ «Укрексімбанк»
Контакт-центр: 0-800-50-44-50

© 2003-2019 АТ «Укрексімбанк»

Українська
Приватним клієнтам


Депозити
Платіжні картки
Послуги

Малому та середньому бізнесу
Корпоративному бізнесу

Документи, необхідні для відкриття рахунку

Головна » Приватним клієнтам » Послуги » Поточний рахунок » Документи, необхідні для відкриття рахунку


Поточні рахунки відкриваються як резидентам (громадянам України, іноземцям, особам без громадянства, які мають постійне місце проживання на території України, у тому числі тим, хто тимчасово перебуває за кордоном), так і нерезидентам (іноземцям, особам без громадянства, громадянам України, які мають постійне місце проживання за межами України, у тому числі тим, хто тимчасово перебуває на території України).

Для відкриття поточного рахунку фізичній особі необхідно надати такі документи:

  • паспорт або документ, що його замінює;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (для резидентів)
  • фізична особа, яка займається підприємницькою діяльністю, зобов’язана також подати до банку копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, що містить відомості про фізичну особу, яка займається підприємницькою діяльністю;
  • фізична особа, яка займається незалежною професійною діяльністю, зобов’язана також подати до банку копію документа, що підтверджує взяття на облік такої особи відповідним органом державної податкової служби.

Фізична особа заповнює заяву про відкриття поточного рахунку та картку із зразками підписів. Між фізичною особою і АТ «Укрексімбанк» укладається договір банківського рахунку.

Послуги індивідуальним клієнтам
Контактний телефон: 0-800-50-44-50 0-44-247-89-67
E-mail: