Укрексімбанк
АТ «Укрексімбанк»
Контакт-центр: 0-800-50-44-50

© 2003-2019 АТ «Укрексімбанк»

Українська
Приватним клієнтам


Депозити
Платіжні картки
Послуги

Малому та середньому бізнесу
Корпоративному бізнесу

Як користуватися банкоматом?

Головна » Приватним клієнтам » Платіжні картки » Банкомати » Як користуватися банкоматом?ATM_Screen_Card_In Переконайтесь у тому, що банкомат працює: на екрані повинен бути рекламний ролик або надпис "ВСТАВТЕ БУДЬ ЛАСКА, КАРТКУ". У випадку, якщо АТМ не працює, на екрані з’явиться повідомлення: "Вибачте, тимчасова перерва в роботі", "OFF LINE" або ж екран не світитимесь взагалі.
Вставте картку в приймальний отвір банкомату так, як зазначено на екрані банкомата або на малюнку, розташованому біля карто-приймача (магнітна смуга внизу праворуч).
2120.jpg Пам’ятайте!
Банкомат обслуговує лише ті картки, логотипи яких вказані на корпусі чи екрані банкомата.
На екрані з’явиться напис, що дозволить вибрати мову спілкування. Натисніть на кнопку, що розташована поруч із написом обраної вами мови.
CR-U-small.jpg
PIN-U-small.jpg
368.jpg Введіть свій персональний код (ПІН-код), не афішуючи його, на клавіатурі банкомата, розташованій під екраном, і натисніть на кнопку поруч з надписом "ПІДТВЕРДИТИ".
Якщо Ви не впевнені в правильності набраного вами ПІН-коду, або невірно його ввели, Ви можете відмовитися від продовження операції натисканням кнопки "ВІДМІНА" ("CANCEL") на цифровій клавіатурі банкомата, після чого Вам буде повернено картку і операцію буде припинено, або, натиснувши кнопку "КОРИГУВАТИ" на цифровій клавіатурі банкомата, правильно ввести свій ПІН-код та продовжити роботу.
Armiya_1_Ukr_1-350.jpg Після введення ПІН-коду на екрані банкомата з’явиться головне меню, що запропонує вибрати операцію, яку Ви можете здійснити за допомогою картки:
Послуги індивідуальним клієнтам
Контактний телефон: 0-800-50-44-50 0-44-247-89-67
E-mail: